+389 2 3178 025
info@lotuls.com.mk
Price Clear All
Min: MKD2999
Max: MKD19999
Manufacturers
Тип на акумулатор
Напон на акумулаторот
Капацитет на акумулатор
Брзина без опт. /ниска
Брзина без опт. /висока
Макс. дупчење - челик
Макс. Дупчење -дрво
Најголем вртежен момент/мекан
Најголем вртежен момент/тврд
Капацитет на стезна чаура

Warning

Your query returned an empty result !

Производители

Ni-Cd акумулаторски алати

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна

6019DWE Акумулаторски одвртувач

3 год. ГАРАНЦИЈА
2.999,00 ден.

4190DW Акумулаторски секач за плочки

3 год. ГАРАНЦИЈА
19.999,00 ден.

6271DWAE Акумулаторски одрвтувач

3 год. ГАРАНЦИЈА
6.999,00 ден.

6271DWPE Акумулаторски одрвтувач

3 год. ГАРАНЦИЈА
5.999,00 ден.

6271DWPEX Акумулаторски одрвтувач

3 год. ГАРАНЦИЈА
8.999,00 ден.

6281DWPE Акумулаторски одвртувач

3 год. ГАРАНЦИЈА
7.999,00 ден.