+389 2 3178 025
info@lotuls.com.mk
Производители

Производот е означен со 'брусалка'

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна

9565CVR Аголна брусилка 1400Њ; 2000-11000рпм; 125мм; М14џ2 1,8кг

ден 9.999,00

BO3711 Вибр. брусилка 190Њ ,93џ230мм,4000-11000 обрт.1.6к г

ден 5.399,00

GA9061-X Електрична аголна брусилка

ден 9.999,00

4100KB Електро дијамантска брусалка 1400Њ 125мм

ден 8.999,00

BO6040-X Електронска екцентрична брусалка 750Њ,150мм,2,7кг

ден 19.999,00

BGD0800RFE Преми брусилка 18В/3Ах;25000рпм; ?6мм; 1,6кг

Брусилката BGD0800RFE има моќен електричен мотор, литиум-јонска батерија Удобен, ергономски дизајн со гумени облоги на куќиштето кои ги намалуваат ефектите од вибрациите и го подобруваат управувањето со алатката Електронска заштита за корисникот од рестарт Електронска заштита од преоптоварување на моторот Soft start - Нежнo стартувањe, стабилизација на брзината на моторот со оптоварување
ден 19.999,00