+389 2 3178 025
Price Clear All
Min: USD769945
Max: USD2034945
Manufacturers
Тип на акумулатор
Напон на акумулаторот
Стебло за стегање
Макс. машински завртки

Warning

Your query returned an empty result !

Manufacturers

Акумулаторски аголни ударни одвртувачи

View as Grid List
Sort by
Display per page

BTL061RFE Акумулаторски ударен одвртувач

Едноделен шестоаголен брзостезен футер Голем прекинувач. Твоите прсти нема да бидат изморени по долго работење Фосфоресцентен одбојник Вградено LED работно светло со функција на накнадно осветлување Ергономски дизајниран bгумиран мекан ракофат Компактна аголна глава, височината на главата е намалена за полесен пристап до завртки во тесни места
$2,034,945.00

TL064DZ Акумулаторска аголна шрафилка

Се испорачува без батерии,полнач и транспортен куфер
$769,945.00