+389 2 3178 025
info@lotuls.com.mk
Price Clear All
Min: MKD5499
Max: MKD49999
Manufacturers
Тип на акумулатор
Напон на акумулаторот
Капацитет на акумулатор
Брзина без опт. /ниска
Број на механички брзини
Брзина без опт. /висока
Капацитет на стезна чаура
Избор на вртежен момент
Макс. дупчење - челик
Макс. Дупчење -дрво
Тип на стебло за стегање
Стебло за стегање
Број на вртежи во празен од
Удари во минута
Најголем вртежен момент/мекан
Поставување на вртежен момент на спојката
Најголем вртежен момент/тврд
Удари во минута/ниски
Вртежен момент висок
Макс. машински завртки
Макс. стандарни завртки
Макс. за високо стезни завртки
Груби нишка завртки
Макс. Дупчење -бетон
Удари во минута/високи
Брзина без опт. 1.степен
Брзина без опт. 2.степен
Брзина без опт. 3.степен
Бр. на удари 1.степен
Бр. на удари 2.степен
Бр. на удари 3.степен

Warning

Your query returned an empty result !

Производители

Акумулаторски ударни одвртувачи

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна

BTD134RFE Акумулаторски ударен одвртувач

Фосфоресцентен одбојник. Компактен дизајн со мала должина, обезбедува поголема контрола и маневрирање.
21.999,00 ден.

BTD140RFE Акумулаторски ударен одвртувач

Фосфоресцентен одбојник. Компактен дизајн со мала должина, обезбедува поголема контрола и маневрирање. Ергономски дизајнираната дршка, со гумиран мекан ракофат.
30.999,00 ден.

BTP130RFE Акумулаторски ударен одвртувач

Акулуматорски ударен одвртувач.Наменет за работа со дрво,метал и бетон.Ергономски гумирана рачка обезбедува поголема контрола и удобност при работа.Компактен и лесен 4-полен мотор
25.999,00 ден.

BTP140RFE Акумулаторски ударен одвртувач

Акулуматорски ударен одвртувач.Наменет за работа со дрво,метал и бетон.Ергономски гумирана рачка обезбедува поголема контрола и удобност при работа.
24.999,00 ден.

BTP141RFX2 Акумулаторски ударен одвртувач

Вградено LED работно светло со функции на светење пред вклучување и задоцнување.
32.999,00 ден.

DHP343SYE Акумулаторска ударна дупчалка-одвртувач

Компактната и лесната конструкција овозможува одлична контрола и маневрирање на машината Ергономски дизајниран гумиран мекан ракофат
13.999,00 ден.