+389 2 3178 025
Price Clear All
Min: MKD439
Max: MKD43999
Manufacturers
Потрошувачка, моќност

Warning

Your query returned an empty result !

Производители

Косилки за трева

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна

MTX-RT 280-21 Електричен тример

Електричен тример за трева MTX RT 280-21 Компактен и лесен електричен тример, едноставен за користење и на тешко достапни места, со моќност од 280 W и 2 години ГАРАНЦИЈА !
1.699,00 ден

UR3500 Рачна косилка за трева 700Вати / 35см.

9.999,00 ден

DUR188UZ Акумулаторска коса 18Вати

Adjustable U-handle position is adjustable according to user's height and working posture Bump & feed (удри и продолжи) систем за продолжување на конец - најлонскиот конец може да се продолжи од макарата со удирање од земја на контактот за продолжување Мерач на состојбата на акумулаторот
21.999,00 ден

DLM431PT2 Акумулаторска косилка ДЛМ432 18Волти+18Волти

43.999,00 ден

NAK-EM3200 Електрична косилка

Електрична косилка EM3200. Со електричен мотор од 1200W, три различни висини на сечење и голем фаќач со волумен од 30lt!
3.999,00 ден