+389 2 3178 025
Price Clear All
Min: MKD9999
Max: MKD56999
Manufacturers
Макс. сечење на квадр.цевки
Должина на листот
Напон на акумулаторот
Широчина на пилата
Тип на акумулатор
Капацитет на сечење на кружни цевки
Брзина на листот
Број на вртежи во празен од
Височина на пилата
Капацитет на акумулатор

Warning

Your query returned an empty result !

Производители

Акумулаторски сечачи

Подреди по
Приказ по страна
Picture Name Price Action
Слика на Акумулаторска пила за гипс-картон Акумулаторска пила за гипс-картон 15.999,00 ден
Слика на Акумулаторска пила за сечење стакло
 1600 рпм Ф 85мм 10,8 Волти Акумулаторска пила за сечење стакло 1600 рпм Ф 85мм 10,8 Волти 29.999,00 ден
Слика на Акумулаторска трачна пила Акумулаторска трачна пила 29.999,00 ден
Слика на Акумулаторски алат за отсекување Акумулаторски алат за отсекување 9.999,00 ден
Слика на Акумулаторски секач за навојни прачки; БЛ 14,4В/18
В; 280Вати Акумулаторски секач за навојни прачки; БЛ 14,4В/18 В; 280Вати 56.999,00 ден
Слика на Акумулаторска глодалка тример; БЛ мотор; 18Волти
 Акумулаторска глодалка тример; БЛ мотор; 18Волти 24.999,00 ден