+389 2 3178 025
info@lotuls.com.mk
Производители

Производот е означен со 'pila'

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна

JV100DZ Батериска убодна пила 10,8в/1,3Ах.Ли-иОН

ден 5.999,00

EA4300FX3 Бензинска моторна пила 43цм

ден 23.999,00

EA5000P45E Бензинска моторна пила 450мм 3,8хп 2-тактен мотор 5,4кг

ден 39.999,00

EA5001P38D Бензинска моторна пила 500мм 3,8хп 2-тактен мотор 5,4кг

ден 38.999,00

UC4041A Верижна пила 1800Њ; 40цм; 1,3; 3/8"; ; 4,7кг

ден 8.999,00

LS1019l Електицна стабилна -пил циркулар 1,510

ден 49.999,00