+389 2 3178 025
info@lotuls.com.mk
Price Clear All
Min: MKD2999
Max: MKD49999
Manufacturers
Тип на акулуматор
Напон на акулуматорот
Капацитет на акулуматор
Брзина без опт. /ниска
Број на механички брзини
Брзина без опт. /висока
Капацитет на стезна чаура
Избор на вртежен момент
Макс. дупчење - челик
Макс. Дупчење -дрво
Тип на стебло за стегање
Стебло за стегање
Број на вртежи во празен од
Удари во минута
Најголем вртежен момент/мекан
Поставување на вртежен момент на спојката
Најголем вртежен момент/тврд
Удари во минута/ниски
Удари во минута/високи
Вртежен момент висок
Макс. машински завртки
Макс. стандарни завртки
Макс. за високо стезни завртки
Макс. Дупчење -бетон
Брзина без опт. 1.степен
Брзина без опт. 2.степен
Брзина без опт. 3.степен
Бр. на удари 1.степен
Бр. на удари 2.степен
Бр. на удари 3.степен

Warning

Your query returned an empty result !

Производители

Li-ion акумулаторски алати

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна

DHR165RFE Акумулаторска ударна ротациона дупчалка

Компактното и лесно куќиште е полесно и покомпактно од досегашните Ергономска дршка за лесно маневрирање Еднопотезен лизгачки футер за едноставна измена на уметок 2 работни режими – само ротација, удирање со ротација Копче за напред и назад Вградено LED работно светло со функции на светење пред вклучување и задоцнување
32.999,00 ден.

DHP456SP1F Акумулаторски одвртувач

Вградено LED работно светло со функција на накнадно осветлување Брзостезната глава овозможува лесно поставување и вадење на уметоци, со една рака Најдобро можна ергономска дршка за дупчалка-одвртувач Компактен и лесен 4-полен мотор Металната конструкција на сите запчаници
21.999,00 ден.

BTD134RFE Акумулаторски ударен одвртувач

Фосфоресцентен одбојник. Компактен дизајн со мала должина, обезбедува поголема контрола и маневрирање.
18.999,00 ден.

BTL061RFE Акумулаторски ударен одвртувач

Едноделен шестоаголен брзостезен футер Голем прекинувач. Твоите прсти нема да бидат изморени по долго работење Фосфоресцентен одбојник Вградено LED работно светло со функција на накнадно осветлување Ергономски дизајниран bгумиран мекан ракофат Компактна аголна глава, височината на главата е намалена за полесен пристап до завртки во тесни места
19.999,00 ден.

DHR202RFJ Акумулаторска ударна дупчалка

3 работни режими – само ротација, ротација со удирање, само удирање Странична дршка со нов дизајн, користи еластомер за ракофат кој не се лизга Вградено LED работно светло со функција на накнадно осветлување Лизгачка спојка: Дупчалката запира за заштита на корисникот и механизмот од случајно забравување на уметокот за дупчење Еднопотезен лизгачки футер за едноставна измена на уметок Компактната и лесната конструкција овозможува одлична контрола и маневрирање на машината Ергономски дизајнираната дршка, со гумиран мекан ракофат Механизам за аголно позиционирање: длетото може да ротира за 360° со 40 различни положби на забравување Единствената гумена конструкција не ги пренесува вибрациите до акумулаторот
25.999,00 ден.

DHP459RF3W Акумулаторски ударен одвртувач

BL мотор без четкички (BLDC) не се одржува зашто нема четкички Трајност при долга континуирана работа со BLDC мотор, мала јачина на струја без производство на топлина на површината на куќиштето и кај тешките индустрии Компактната и лесната конструкција овозможува одлична контрола и маневрирање на машината Брзостезната глава овозможува лесно поставување и вадење на уметоци, со една рака Металната конструкција на сите запчаници Вградено LED работно светло со функции на светење пред вклучување и задоцнување Прекинувач за електронска контрола на брзина Ергономски дизајниран bгумиран мекан ракофат Гумирана мекана дршка овозможува поголема контрола и намален замор
22.999,00 ден.