+389 2 3178 025
Производители

Производот е означен со 'пила'

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна

BDA340 Z Акум.пила за метал 14,4В/3,0А без батерија и без п олнач.

Литиум-јонска батерија со технологија за полнење со помош на компјутер 4-полен DC мотор, лесен и компактен Само 66 mm од врвот за дупчење до горниот раб (со отворена глава за дупчење) Електронска и моторна сопирачка Тенок и компактен за најдобра практичност и безбедно работење Идеален за дупчење и навртување во тесни агли LED светло со функцијата за заглавување Време на полнење 22 минути со литиум-јонска батерија со 3,0 Ah Се испорачува без кутија, батерија и полнач
€614938,50

jv143dwe-x Акум.убодна пила 14,4Волти/18мм

€553438,50

JV100DZ Батериска убодна пила 10,8Волти/1,3Ачаса.Ли-иОН

€368938,50

EA3110T30B Бензинска верижна пила 3/8-1,3мм/30,1цм 1,0 књ/1,4 хп-3,2кг

€2152438,50

EA4300FX3 Бензинска моторна пила 43цм

€1475938,50