+389 2 3178 025
Price Clear All
Min: MKD1999
Max: MKD43999
Manufacturers
Должина на флекс. дел
Број на вртежи во празен од
Напон на акумулаторот
Макс. сила на туркање
Насаден отвор на диск Ø
Тип на акумулатор
Должина на сечење
Капацитет на акумулатор
Пречник на диск Ø
Ширина на сечење
Растојание помеѓу ножевите
Дијаметар на вибрирање
Чекор на верига
Должина на ножот
Должина на сечење

Warning

Your query returned an empty result !

Производители

Li-Ion акумулаторски алати за работа на отворено

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна

DUC353Z Акумулаторска верижна пила 18+18Волти

3 год. ГАРАНЦИЈА Батерии и полнач не се вклучени во цената.
35.999,00 ден

DUB362Z Акумулаторска дувалка 18+18Волти

3 год. ГАРАНЦИЈА Батерии и полнач не се вклучени во цената.
24.999,00 ден

UM164DZ Акумулаторска косилка

3 год. ГАРАНЦИЈА Батерии и полнач не се вклучени во цената.
1.999,00 ден

DUC302 Z Акумулаторска верижна пила

3 год. ГАРАНЦИЈА
29.999,00 ден

UH200DWEX Акумулаторска ножица за жива ограда

3 год. ГАРАНЦИЈА
12.999,00 ден

BUC122Z Акумулаторска верижна пила

3 год. ГАРАНЦИЈА Батерии и полнач не се вклучени во цената
16.999,00 ден