+389 2 3178 025
Price Clear All
Min: USD24145
Max: USD2749945
Manufacturers
Макс. капачитет на пумпање
Резервоар за гориво
Работен волумен
Должина на сечење
Излезен приклучок
Должина на ножот
Макс. проток
Ниво на вода за усисување
Вкупна височина на испумпување
Потрошувачка, моќност
Височина на црпење
Резервоар за масло
Коњски сили
Растојание помеѓу ножевите
Должина на црево
Отвор за усисување
Макс. големината делови
Макс. притисок
Тип на мотор
Брзина на верига
Моќност на мотор
Капацитет на кутија за трева
Мотор
Проред на забец
Препорачана површина на косење
Брзина на движење
Број на механички брзини
Чекор на верига
Број на вртежи во празен од
Височина на сечење

Warning

Your query returned an empty result !

Производители

Алати за шумарство и градинарство

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна

MTX-RT 280-21 Електричен тример

Електричен тример за трева MTX RT 280-21 Компактен и лесен електричен тример, едноставен за користење и на тешко достапни места, со моќност од 280 W и 2 години ГАРАНЦИЈА !
$93,445.00

DCS232T Моторна верижна пила

Компактната и лесната конструкција овозможува одлична контрола и маневрирање на машината 22,2-cm3 мотор, моќен за целосно искористување на 25 cm меч EasyStart со автоматско блокирање на половина гас, главна пумпа и стартер со пружина Пила со низок повратен удар за безбедно работење Идеално за употреба во паркови, зеленило или ниви покрај пат Чекор на верига: 3/8" за верижник на врв од меч, 1/4" за шина со зарез. Најлесната еднорачна верижна пила со тежина од само 2.5 kg Прилагодлива пумпа за масло, се исклучува при работа во празен од
$1,594,945.00

DCS5121-45 Моторна верижна пила

EasyStart: Стартерот со помошна пружина, комбиниран со оптимизирано управување со моторот, го намалува отпорот MPI технологија (Memory-Power-Ignition) за лесно стартување Прекинувач Touch&Stop запира моторот и автоматски се враќа во стартната положба, со што се елиминира поплавување на карбураторот Моќен и еколошки 2-тактен мотор со катализатор Прилагодлива пумпа за масло, се исклучува при работа во празен од Филтер за воздух се отстранува без користење на алат, лесене за чистење Центрифугална склопка со 3 тежини, за добар пренос на моќност на веригата Одржување на филтер за воздух без користење на алат Страничен затегач на верига овозможува лесен пристап
$2,529,945.00

HW102 Перач под висок притисок

Телескопска дршка Пластични пиштол Црево за висок притисок со заштита од виткање и вртлива приклучок на двете страни TSS, далечински управувач за целосно исклучување на чистачот Надворешен впрскувач на детергент Универзален електричен мотор со триплекс пумпа Елоксирана алуминиумска глава на пумпата Клипови од нерѓосувачки челик Брз приклучок за прибор и црево Проѕирен, од надвор монтажен филтер за доводна вода Гумени тркала
$549,945.00

PF1010 Потопна пумпа за нечиста вода

Погодна за валкана и калива вода Одлична за одводни води со мала суспензија на цврсти нечистотии Рачките за носење се погодни за транспортирање Двојната заптивка со резервоар за масло обезбедува долг век на моторот. Автоматско исклучување со дотерлив пловен лост. Цврсто пластично куќиште.
$659,945.00

MTX-SPW 750 Потопна пумпа за нечиста вода

Потопна пумпа за нечиста вода MTX-SPW 750
$203,445.55