+389 2 3178 025
Price Clear All
Min: EUR86039
Max: EUR7379939
Manufacturers
Број на механички брзини
Max. капацитет на дијамантска круна
Капацитет на стезна чаура
Капацитет дрво
Удари во минута/високи
Пречник на вратот
Тип на стебло за стегање
Потрошувачка, моќност
Макс. Дупчење -бетон
Број на вртежи во празен од
Макс. Дупчење -дрво
Брзина без опт. /ниска
Ударна енергија
Капацитет на мешање
Капацитет метал
Брзина без опт. /висока
Удари во минута
Макс. пречник на корпата
Макс. дупчење - челик
Удари во минута/ниски
Големина на насад

Warning

Your query returned an empty result !

Производители

Дупчалки/мешалки

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна

6413 Дупчалка-одвртувач

Ергономски дизајниран bгумиран мекан ракофат Брзостезната глава овозможува лесно поставување и вадење на уметоци, со една рака Висока брзина, идеален за технички апликации Компактна и лесна, но со доволна моќност Линиската изведба овозможува притисок на дупчење во линија со центар на оската на уметокот Сите конструкции на топчестите лежишта гарантираат висока издржливост.
€307438,50

DP4011 Електрична дупчалка-одвртувач

Ергономски обликуваниот ракофат прекриен со еластомер одговара на дланката за максимална удобност и контрола Трајно и робусно алуминиумско куќиште на редуктор Лизгачка спојка: Дупчалката запира за заштита на корисникот и механизмот од случајно забравување на уметокот за дупчење Зајакнато цилиндрично куќиште Висока ротациона брзина за голема работна ефикасност Брзостезната глава овозможува лесно поставување и вадење на уметоци, со една рака
€860938,50

HP1640K Ударна дупчалка

Двоен работен режим, само ротација/удирање со ротација, можат да се избираат со лизгачкиот прекинувач Странична дршка за подобра контрола во работењето Ергономски дизајнираната дршка, со гумиран мекан ракофат Дополнителен гумен дел за сигурно држење, за да се добие максимална моќност на удар Забравник на прекинувач за постојано работење
€393538,50

M6002 Дупчалка

Брзостезната глава овозможува лесно поставување и вадење на уметоци, со една рака Рачката за забравување го намалува заморот на ракувачот Ергономски дизајниран bгумиран мекан ракофат Телото на алатот е конструирано за максимална ударна моќност
€245938,50

DS4010 Дупчалка- мешалка

3 год. ГАРАНЦИЈА
€676438,50

HP1641K Ударна дупчалка

Странична дршка за подобра контрола во работењето Ергономски дизајнираната дршка, со гумиран мекан ракофат Дополнителен гумен дел за сигурно држење, за да се добие максимална моќност на удар Забравник на прекинувач за постојано работење Брзостезната глава овозможува лесно поставување и вадење на уметоци, со една рака Бестепено дотерлива брзина
€430438,50