+389 2 3178 025
Manufacturers

DECA

Aпарати и прибор за заварување

View as Grid List
Sort by
Display per page

SIL 313 Елек. апарат за заварување инвертер лигхт дутѕ

Апарат за заварување со многу видови на електроди: рутилна базична, не'рѓосувачки челик, итн.
€799438.50

SIL 415 Елек. апарат за заварување инвертер лигхт дутѕ

Овозможува заварување со многу видови на електроди: рутилна базична, не'рѓосувачки челик, лиено железо итн.
€922438.50