+389 2 3178 025
info@lotuls.com.mk
Price Clear All
Min: EUR0
Max: EUR491939
Manufacturers
Тип на акумулатор
Напон на акумулаторот
Капацитет на акумулатор
Осцилаторен агол Л/Д
Тип на стебло за стегање
Осцилации во минута

Warning

Your query returned an empty result !

Производители

Акумулаторски повеќенаменски алати

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна

BTM50Z Акумулаторски повеќенаменски алат

3 год. ГАРАНЦИЈА
€491938,50

TM30DZ Акумулаторска мултифункционална алатка

Ергономски обликуваното тело во раката за сигурно држење и лесно ракување како со една, така и со двете раце Механизам за контрола на брзина за различни брзини на одење Користи OIS интерфејс 3 год. ГАРАНЦИЈА
€430438,50

MTX-CMG 3,6V LI Акумулаторски мултифункционален алат-брусилка

2 год. ГАРАНЦИЈА
€141388,50

DTM50Z Акумулаторски повеќенаменски алат

Вградено LED работно светло за подобро осветлување Мекан старт за да се избегне повратен вртежен момент при стартување и да се апсорбира првичниот удар Користи OIS интерфејс
€0,00