+389 2 3178 025
info@lotuls.com.mk
Price Clear All
Min: MKD1299
Max: MKD59999
Manufacturers
Потрошувачка, моќност
Големина на насад
Насаден отвор на диск Ø
Пречник на диск Ø
Број на вртежи во празен од
Макс. сечење Al до 200N/mm2
Макс. сечење Fe до 400N/mm2
Макс. сечење Fe до 600N/mm2
Капацитет на сечење челик до 800N/mm 2
Максимален радиус на сечење - внатрешен раб
Максимален радиус на сечење - надворешен раб

Warning

Your query returned an empty result !

Производители

Алати за сечење и брусење

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна

GA9020 Аголна брусилка Ф230мм 2200Њ 6500врт/мин. 4,7кг

Вртливото куќиште може да се поставува на секои 90°, за различни положби на сечење и брусење Траен високо квалитетен мотор со висока отпорност на топлина Обработени коси запчаници за поголема цврстина Конструкција со висока заштита од прашина со цик - цак пресвлака на колекторот, изолација на намотките, лавиринтска структура за заштита на лежиштата Гумирана мекана дршка овозможува поголема контрола и намален замор Зголемено заптивање од истекување на маст, благодарение на гумен О-прстен кој е цврсто вграден во куќиштето на редукторот
8.999,00 ден

AGM1067P Електрична аголна брусилка

1год.ГАРАНЦИЈА
1.999,00 ден

AGM1060S Електрична аголна брусилка

1год.ГАРАНЦИЈА
1.999,00 ден

AGM1063S Електрична аголна брусилка

1год.ГАРАНЦИЈА
4.999,00 ден

AGM1053 Електрична аголна брусилка

1год.ГАРАНЦИЈА
1.999,00 ден

AGM1069P Електрична аголна брусилка

1год.ГАРАНЦИЈА
5.999,00 ден