+389 2 3178 025
info@lotuls.com.mk
Price Clear All
Min: EUR79889
Max: EUR3689939
Manufacturers
Потрошувачка, моќност
Големина на насад
Насаден отвор на диск Ø
Пречник на диск Ø
Број на вртежи во празен од
Макс. сечење Al до 200N/mm2
Макс. сечење Fe до 400N/mm2
Макс. сечење Fe до 600N/mm2
Капацитет на сечење челик до 800N/mm 2
Максимален радиус на сечење - внатрешен раб
Максимален радиус на сечење - надворешен раб

Warning

Your query returned an empty result !

Производители

Алати за сечење и брусење

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна

MT905 Електрична аголна брусилка

Косиот запчаник обезбедува издржливост и долг сервисен век на машината. Гумирана мекана дршка овозможува поголема контрола и намален замор Карактеристична портокалова боја за MAKTEC серии Ергономски дизајниран bгумиран мекан ракофат
€338188,50

MT903 Електрична аголна брусилка

Косиот запчаник обезбедува издржливост и долг сервисен век на машината. Гумирана мекана дршка овозможува поголема контрола и намален замор Карактеристична портокалова боја за MAKTEC серии Ергономски дизајниран bгумиран мекан ракофат
€430438,50

MTX-AG 800-125 Електрична аголна брусилка

Аголна брусилка 800W 125mm 2 години гаранција
€116788,50

MTX-AG 800-125-1 Електрична аголна брусилка

Практична, лесна и ергономсна аголна брусилка со моќност од 1200 W !! 2 години гаранција
€122938,50

MTX-AG 2200-230 Електрична аголна брусилка со вртлива рачка

Ротирачка аголна брусилка MATRIX за подобро ракување при сечење и брусење !! 2 години гаранција
€270538,50

jn3201j Пробивач за лим-ниблер

3 год. ГАРАНЦИЈА
€3197938,50