+389 2 3178 025
Price Clear All
Min: EUR73739
Max: EUR2152439
Manufacturers
Потрошувачка, моќност
Број на вртежи во празен од
Пречник на диск Ø
Гол. на подложно перниче
Големина на брусна хартија
Пречник на ексцентар
Осцилации во минута
Удари во минута
Пречник на брусењеØ
Големина на лента

Warning

Your query returned an empty result !

Manufacturers

Брусилки за шмирглање

View as Grid List
Sort by
Display per page

BO4901 Вибрациска брусилка

Ергономска предна кружна дршка дизајнирана совршено да одговара на вашите дланки, за лесно и удобно ракување Придушување на вибрации до неверојатни ниско ниво, со новиот подобрен стабилизатор Вградена единица за одведување на прашина за приклучување на цевка за прашина или на Макита правосмукалки
€1106938.50

GV6010-S1 Ротациска брусилка

Моќен мотор Идеално за отстранување рѓа и стара боја Ергономски обликувана гумирана дршка
€307438.50

BO4900V Вибрациска брусилка

Ергономска предна кружна дршка дизајнирана совршено да одговара на вашите дланки, за лесно и удобно ракување Придушување на вибрации до неверојатни ниско ниво, со новиот подобрен стабилизатор Вградена единица за одведување на прашина за приклучување на цевка за прашина или на Макита правосмукалки
€1352938.50

BO5041 Ротациска брусилка

Вградена единица за одведување на прашина за приклучување на цевка за прашина или на Макита правосмукалки Големо топчесто лежиште за зголемена издржливост 300° вртлива предна дршка за куќиштето без користење на алат за повеќе брусачки работи Дршката и куќиштето на моторот се ергономски редизајнирани, за да обезбедат максимална удобност и контрола, без оглед каде се држи телото Гумирана мекана дршка, со еластомер кој не се лизга, за поголема контрола и удобност Мотор со висока моќност за тешки апликации Бестепено дотерлива брзина
€799438.50

BO3700 Вибрациска брусилка

Моќен силен мотор со зголемена влезна моќност, благодарение на редизајнираниот систем за ладење Цврстата алуминиумска папуча со сунѓереста подлога обезбедува висока издржливост и ефективно придушување на вибрации Компактната и лесната конструкција овозможува одлична контрола и маневрирање на машината
€307438.50

BO6030 Електрична екцентрична брусалка

3 год. ГАРАНЦИЈА
€1291438.50