+389 2 3178 025
info@lotuls.com.mk
Производители

Производот е означен со 'акумулаторска'

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна

BHR262TRDE Акум.пневматска ударна дупчалка 36В две глави.

Makita 36v LXT SDS Комбинатен чекан - BHR262TRDE
ден 39.999,00

DUB362PT4X Акумулаторска дувалка 18В+18В

ден 39.999,00

DF333DWYL1 Акумулаторска дупчалка-одвртувач

ден 10.999,00

DDF453SFE3-X Акумулаторска дупчалка-одвртувач18В/3Ах

ден 17.999,00

HR166DWAE1 Акумулаторска електропневматска дупчалка-чекан

ден 19.999,00