+389 2 3178 025
Производители

Производот е означен со 'akumulatorski'

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна

DTW181Z Акомулаторски ударен одвртувач 18Волти 180НМ

€922438,50

DTW181RFE Акомулаторски ударен одвртувач 18Волти 180НМ

€2029438,50

DTW181RTJ Акомулаторски ударен одвртувач 18Волти 180НМ

€2213938,50

DDF485RFJ Акумулаторска дупчалка-одвртувач 18Волти

€1721938,50