+389 2 3178 025
info@lotuls.com.mk
Price Clear All
Min: EUR0
Max: EUR4919939
Manufacturers
Тип на акумулатор
Макс. дупчење - челик
Тип на стебло за стегање
Бр. на дотерувања за копање
Макс. Дупчење -бетон
Макс. Дупчење -дрво
Пречник на диск Ø
Напон на акумулаторот
Широчина на сечење
Најголема дебелина на гранки

Warning

Your query returned an empty result !

Производители

Li-Ion акумулаторски алати 18V+18V

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна

DHR263 Z Акумулаторска електропневматска дупчалка- чекан 18В

3 год. ГАРАНЦИЈА Батерии и полнач не се вклучени во цената.
€1045438,50

DHS710 Z Акумулаторска кружна пила 18+18В

3 год. ГАРАНЦИЈА Батерии и полнач не се вклучени во цената.
€1045438,50

DLS714 Z Акумулаторска потезна пила

3 год. ГАРАНЦИЈА Батерии и полнач не се вклучени во цената.
€3689938,50

DJR360 Z Акумулаторска реципрочна пила БЛ мотор 18+18В

3 год. ГАРАНЦИЈА Батерии и полнач не се вклучени во цената
€1106938,50

DUP361 Z Акумулаторски ножици за гранки/лоза 18+18В

Се испорачува без батерии и полнач 3 год. ГАРАНЦИЈА
€4919938,50

632G12-3 Акумулатор

Технички податоци Напон на акумулаторот 18 V Модел BL1830B Капацитет на акумулатор 3,0 Ah Тип на акумулатор Li-ion Парчиња (парч./комплет) 1
€0,00