+389 2 3178 025
Price Clear All
Min: USD164945
Max: USD1924945
Manufacturers
Удари во минута
Пречник на ексцентар
Осцилации во минута
Пречник на брусењеØ
Пречник на диск Ø
Потрошувачка, моќност

Warning

Your query returned an empty result !

Производители

Ротациони брусилки

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна

GV6010-S1 Ротациска брусилка

Моќен мотор Идеално за отстранување рѓа и стара боја Ергономски обликувана гумирана дршка
$274,945.00

BO5041 Ротациска брусилка

Вградена единица за одведување на прашина за приклучување на цевка за прашина или на Макита правосмукалки Големо топчесто лежиште за зголемена издржливост 300° вртлива предна дршка за куќиштето без користење на алат за повеќе брусачки работи Дршката и куќиштето на моторот се ергономски редизајнирани, за да обезбедат максимална удобност и контрола, без оглед каде се држи телото Гумирана мекана дршка, со еластомер кој не се лизга, за поголема контрола и удобност Мотор со висока моќност за тешки апликации Бестепено дотерлива брзина
$714,945.00

BO6030 Електрична екцентрична брусалка

3 год. ГАРАНЦИЈА
$1,154,945.00

MTX-RS 450 Електрична кружна вибрациска брусилка

2 год. ГАРАНЦИЈА
$164,945.00

BO5031 Ротациска брусилка

3 год. ГАРАНЦИЈА
$714,945.00

BO6050J Ексцентрична брусалка

3 год. ГАРАНЦИЈА
$1,924,945.00