+389 2 3178 025
info@lotuls.com.mk
Производители

Производот е означен со 'акумулаторски'

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна

DTW181Z АкомулаторскИ ударен одвртувац 18В 180НМ

ден 13.999,00

DTW181RFE АкомулаторскИ ударен одвртувац 18В 180НМ

ден 29.999,00

DTW181RTJ АкомулаторскИ ударен одвртувац 18В 180НМ

ден 32.999,00

DDF485RFJ Акумулаторска дупчалка-одвртувач 18В

ден 20.999,00

DUH483Z Акумулаторска ножица за за жива ограда 18В,

ден 7.599,00