+389 2 3178 025
info@lotuls.com.mk
Price Clear All
Min: MKD999
Max: MKD31999
Manufacturers
Тип на акумулатор
Напон на акумулаторот
Капацитет на акумулатор
Брзина без опт. /ниска
Број на механички брзини
Брзина без опт. /висока
Капацитет на стезна чаура
Избор на вртежен момент
Макс. дупчење - челик
Макс. Дупчење -дрво
Тип на стебло за стегање
Стебло за стегање
Најголем вртежен момент/мекан
Поставување на вртежен момент на спојката
Најголем вртежен момент/тврд
Удари во минута/ниски
Број на вртежи во празен од
Макс. Дупчење -бетон
Удари во минута/високи
Завртки за гипскартон
Вртежен момент висок

Warning

Your query returned an empty result !

Производители

Акумулаторски одвртувачи дупчалки

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна

CDM1113S Акумулаторска дупчалка-одвртувач

Акумулаторски одвртувач 14.4 V 1.5 Ah
5.699,00 ден.

CDM1119 Акумулаторска дупчалка-одвртувач

Акумулаторски одвртувач 10.8 V 1.5 Ah Li-ion
4.399,00 ден.

CDM1120 Акумулаторска дупчалка-одвртувач

Акумулаторски одвртувач 18 V 1.5 Ah
5.999,00 ден.

CDM1124 Акумулаторска дупчалка-одвртувач

Акумулаторски одвртувач 3.6 V 1.3 Ah + сет битови
1.999,00 ден.

CDM1108S Акумулаторска дупчалка-одвртувач

1год.ГАРАНЦИЈА
2.199,00 ден.

CDM1114S Акумулаторска дупчалка-одвртувач

1год.ГАРАНЦИЈА
6.999,00 ден.