+389 2 3178 025
info@lotuls.com.mk
Price Clear All
Min: MKD10999
Max: MKD57999
Manufacturers
Потрошувачка, моќност
Макс. проток на воздух
Максимално заптивно усисување
Класа на прашина
Капацитет на резервоар
Максимално приклучно оптеретување на напојната приклучница
Брзина на движење

Warning

Your query returned an empty result !

Производители

Правосмукалки/Вентилатори

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна

HG651CK Индустриски фен

3 год. ГАРАНЦИЈА
10.999,00 ден.

VC2512L Правосмукалка

99% ефикасност на филтрирање со max. ниво на прашина во воздух од 1 mg/m³ или помалку. Класа на прашина L (големина на честички <1 mg/m3) според EU стандардите Правосмукалка за работилници Едноставно поврзување со електричните алати на Макита PET филтер кој се мие Внатрешен дел со рачка за лесно празнење
12.999,00 ден.

PLM5600N Моторна косилка

3 год. ГАРАНЦИЈА
45.999,00 ден.

VC3011L Правосмукалка индустриска

И за влажно и суво всисување 99% ефикасност на филтрирање со max. ниво на прашина во воздух од 1 mg/m³ или помалку. Класа на прашина L (големина на честички <1 mg/m3) според EU стандардите Правосмукалка за работилници Едноставно поврзување со електричните алати на Макита PET филтер кој се мие Резервоар од нерѓосувачки челик
17.999,00 ден.

VC2012L Правосмукалка

99% ефикасност на филтрирање со max. ниво на прашина во воздух од 1 mg/m³ или помалку. Класа на прашина L (големина на честички <1 mg/m3) според EU стандардите Правосмукалка за работилници Едноставно поврзување со електричните алати на Макита PET филтер кој се мие Внатрешен дел со рачка за лесно празнење
14.999,00 ден.

VC3211MX1 Правосмукалка

И за влажно и суво всисување Моќноста на усисувањето е најразлично прилагодлива според работата или според влезната моќност на приклучениот алат Издржлива брава од челична плоча со рачка за забравување со еластомер, за лесно забравување/ отклучување Филтер со автоматско самочистење, добиен од тројна филтерска структура, составена од: Прашкест филтер + Придушувач + Претфилтер Голем одбојник за заштита на алатот од гребаници и за зголемување на маневарски способности
57.999,00 ден.