+389 2 3178 025
info@lotuls.com.mk
Price Clear All
Min: MKD3999
Max: MKD18999
Manufacturers
Потрошувачка, моќност
Пречник на диск Ø
Гол. на подложно перниче
Големина на брусна хартија
Пречник на ексцентар
Удари во минута
Осцилации во минута
Пречник на брусењеØ

Warning

Your query returned an empty result !

Производители

Алати за брусење и полирање

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна

BO4901 Вибрациона брусилка

Ергономска предна кружна дршка дизајнирана совршено да одговара на вашите дланки, за лесно и удобно ракување Придушување на вибрации до неверојатни ниско ниво, со новиот подобрен стабилизатор Вградена единица за одведување на прашина за приклучување на цевка за прашина или на Макита правосмукалки
12.999,00 ден.

GV6010-S1 Ротациона брусилка

Моќен мотор Идеално за отстранување рѓа и стара боја Ергономски обликувана гумирана дршка
3.999,00 ден.

GB602 Стабилна брусилка

Алат лесен за одржување 2 сијалици ја олеснуваат работата Моќно брусење и полирање Дотерување на браник за искра, без алат
8.999,00 ден.

GD0602 челна брусалка

Моторен дел отпорен на прашина со заштита од прашина со цик - цак пресвлака на колекторот и изолација на намотките Отворите за вентилација се дизајнирани за директно издувување на воздух од спротивната страна од корисникот Заоблената навртка на стезна чаура за подобра употреба Гумена покривка за топлинска изолација со ракофат кој не се лизга Мало по обем куќиште за лесно ракување Дијаметар на вретеното од 43 mm овозожува инсталирање на кутијата од уредот
5.699,00 ден.

BO4900V Вибрациона брусилка

Ергономска предна кружна дршка дизајнирана совршено да одговара на вашите дланки, за лесно и удобно ракување Придушување на вибрации до неверојатни ниско ниво, со новиот подобрен стабилизатор Вградена единица за одведување на прашина за приклучување на цевка за прашина или на Макита правосмукалки
16.999,00 ден.

BO5041 Ротациона брусилка

Вградена единица за одведување на прашина за приклучување на цевка за прашина или на Макита правосмукалки Големо топчесто лежиште за зголемена издржливост 300° вртлива предна дршка за куќиштето без користење на алат за повеќе брусачки работи Дршката и куќиштето на моторот се ергономски редизајнирани, за да обезбедат максимална удобност и контрола, без оглед каде се држи телото Гумирана мекана дршка, со еластомер кој не се лизга, за поголема контрола и удобност Мотор со висока моќност за тешки апликации Бестепено дотерлива брзина
6.999,00 ден.