+389 2 3178 025
info@lotuls.com.mk
Производители

Makita

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна

DDF456RFE3 Акомулаторска дупчалка одвртувач

Вградено LED работно светло со функција на накнадно осветлување. Брзостезната глава овозможува лесно поставување и вадење на уметоци, со една рака.
18.999,00 ден.

DDF453SYE Акумулаторски одрвтувач

Компактната и лесната конструкција овозможува одлична контрола и маневрирање на машината.Брзостезната глава овозможува лесно поставување и вадење на уметоци, со една рака.
12.999,00 ден.

DDF453RFE Акумулаторски ударен одвртувач

Компактната и лесната конструкција овозможува одлична контрола и маневрирање на машината Брзостезната глава овозможува лесно поставување и вадење на уметоци, со една рака
15.999,00 ден.

BTD134RFE Акумулаторски ударен одвртувач

Фосфоресцентен одбојник. Компактен дизајн со мала должина, обезбедува поголема контрола и маневрирање.
18.999,00 ден.

BTD140RFE Акумулаторски ударен одртувач

Фосфоресцентен одбојник. Компактен дизајн со мала должина, обезбедува поголема контрола и маневрирање. Ергономски дизајнираната дршка, со гумиран мекан ракофат.
30.999,00 ден.

BTL061RFE Акумулаторски ударен одвртувач

Едноделен шестоаголен брзостезен футер Голем прекинувач. Твоите прсти нема да бидат изморени по долго работење Фосфоресцентен одбојник Вградено LED работно светло со функција на накнадно осветлување Ергономски дизајниран bгумиран мекан ракофат Компактна аголна глава, височината на главата е намалена за полесен пристап до завртки во тесни места
19.999,00 ден.