+389 2 3178 025
info@lotuls.com.mk
Price Clear All
Min: USD274945
Max: USD1649945
Manufacturers
Тип на акумулатор
Напон на акумулаторот
Капацитет на акумулатор
Брзина без опт. /ниска
Број на механички брзини
Брзина без опт. /висока
Капацитет на стезна чаура
Избор на вртежен момент
Макс. дупчење - челик
Макс. Дупчење -дрво
Најголем вртежен момент/мекан
Поставување на вртежен момент на спојката
Најголем вртежен момент/тврд
Удари во минута/ниски
Удари во минута/високи
Макс. Дупчење -бетон

Warning

Your query returned an empty result !

Производители

Акумулаторски ударни одвртувачи дупчалки

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна

DHP448RFJ Акумулаторска ударна дупчалка-одвртувач

3год. ГАРАНЦИЈА
$1,044,945.00

DHP480RMJ Акумулаторска ударна дупчалка-одвртувач

3 год. ГАРАНЦИЈА
$1,264,945.00

DHP343SYE Акумулаторска ударна дупчалка-одвртувач

Компактната и лесната конструкција овозможува одлична контрола и маневрирање на машината Ергономски дизајниран гумиран мекан ракофат
$824,945.00

DHP456RFE3 Акумулаторска ударна дупчалка-одвртувач

Вградено LED работно светло со функција на накнадно осветлување Брзостезната глава овозможува лесно поставување и вадење на уметоци, со една рака Најдобро можна ергономска дршка за дупчалка-одвртувач Компактен и лесен 4-полен мотор Металната конструкција на сите запчаници
$1,209,945.00

DHP459RYJ Акумулаторска ударна дупчалка-одвртувач

BL мотор без четкички (BLDC) не се одржува зашто нема четкички Трајност при долга континуирана работа со BLDC мотор, мала јачина на струја без производство на топлина на површината на куќиштето и кај тешките индустрии Компактната и лесната конструкција овозможува одлична контрола и маневрирање на машината Брзостезната глава овозможува лесно поставување и вадење на уметоци, со една рака Металната конструкција на сите запчаници Вградено LED работно светло со функции на светење пред вклучување и задоцнување Прекинувач за електронска контрола на брзина Ергономски дизајниран bгумиран мекан ракофат Гумирана мекана дршка овозможува поголема контрола и намален замор
$1,099,945.00

HP331DSME Акумулаторска ударна дупчалка-одвртувач

LED работно светло со светење пред вклучување Ергономски дизајнираната дршка, со гумиран мекан ракофат Режимот на ударно дупчење е додаден за дупчење во малтер итн Висока работна ефикасност со 10.8 V Li-Ion акумулатор Лесен и компактен, но со избор на 2 брзини
$769,945.00