+389 2 3178 025
info@lotuls.com.mk
Price Clear All
Min: USD274945
Max: USD1649945
Manufacturers
Тип на акумулатор
Напон на акумулаторот
Капацитет на акумулатор
Брзина без опт. /ниска
Број на механички брзини
Брзина без опт. /висока
Капацитет на стезна чаура
Избор на вртежен момент
Макс. дупчење - челик
Макс. Дупчење -дрво
Најголем вртежен момент/мекан
Поставување на вртежен момент на спојката
Најголем вртежен момент/тврд
Удари во минута/ниски
Удари во минута/високи
Макс. Дупчење -бетон

Warning

Your query returned an empty result !

Manufacturers

Акумулаторски ударни одвртувачи дупчалки

View as Grid List
Sort by
Display per page

BHP441RFE Акумулаторска ударна дупчалка-одвртувач

3 год. ГАРАНЦИЈА
$1,374,945.00

BHP444RFE Акумулаторска ударна дупчалка-одвртувач

3 год. ГАРАНЦИЈА
$1,209,945.00

BHP448 Z Акумулаторска ударна дупчалка-одвртувач

3 год. ГАРАНЦИЈА
$439,945.00

BHP448RFJ Акумулаторска ударна дупчалка-одвртувач

3 год. ГАРАНЦИЈА
$1,099,945.00

HP330DZ Акумулаторска ударна дупчалка-одвртувач

3 год. ГАРАНЦИЈА
$274,945.00

DHP481RFE Акумулаторска ударна дупчалка-одвртувач

Max. момент на стегање во оваа класа 125 Nm. BL мотор без четкички (BLDC) не се одржува зашто нема четкички Компактната и лесната конструкција овозможува одлична контрола и маневрирање на машината Брзостезната глава овозможува лесно поставување и вадење на уметоци, со една рака Металната конструкција на сите запчаници Ергономски дизајниран bгумиран мекан ракофат Прекинувач за електронска контрола на брзина Вградено LED работно светло со функции на светење пред вклучување и задоцнување Трајност при долга континуирана работа со BLDC мотор, мала јачина на струја без производство на топлина на површината на куќиштето и кај тешките индустрии Подобрени перформанси на заштита од прашина и водени капки, за употреба на отворено или во неповолни средини Странична дршка за подобра контрола во работењето Мерач на состојбата на акумулаторот
$1,649,945.00