+389 2 3178 025
info@lotuls.com.mk
Price Clear All
Min: EUR307439
Max: EUR1844939
Manufacturers
Тип на акумулатор
Напон на акумулаторот
Капацитет на акумулатор
Брзина без опт. /ниска
Број на механички брзини
Брзина без опт. /висока
Капацитет на стезна чаура
Избор на вртежен момент
Макс. дупчење - челик
Макс. Дупчење -дрво
Најголем вртежен момент/мекан
Поставување на вртежен момент на спојката
Најголем вртежен момент/тврд
Удари во минута/ниски
Удари во минута/високи
Макс. Дупчење -бетон

Warning

Your query returned an empty result !

Производители

Акумулаторски ударни одвртувачи дупчалки

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна

DHP484RFE Акумулаторска ударна дупчалка-одвртувач

Лесен и компактен, но со избор на 2 брзини Брзостезната глава овозможува лесно поставување и вадење на уметоци, со една рака Ергономски обликуваното тело во раката за сигурно држење и лесно ракување како со една, така и со двете раце Трајно и робусно алуминиумско куќиште на редуктор Вградено LED работно светло со функции на светење пред вклучување и задоцнување Голем прекинувач. Твоите прсти нема да бидат изморени по долго работење
€1844938,50

HP331DWAE Акумулаторска ударна дупчалка-одвртувач

LED работно светло со светење пред вклучување Ергономски дизајнираната дршка, со гумиран мекан ракофат Режимот на ударно дупчење е додаден за дупчење во малтер итн Висока работна ефикасност со 10.8 V Li-Ion акумулатор Лесен и компактен, но со избор на 2 брзини
€614938,50

HP332DSME Акумулаторска ударна дупчалка-одвртувач

3год.ГАРАНЦИЈА
€983938,50

BHP456 Z Акумулаторска ударна дупчалка-одвртувач

3 год. ГАРАНЦИЈА Батерии и полнач не се вклучени во цената.
€430438,50

BHP459RFE Акумулаторска ударна дупчалка-одвртувач

3 год. ГАРАНЦИЈА
€1229938,50

HP457DWE Акумулаторска ударна дупчалка-одвртувач

3 год. ГАРАНЦИЈА
€737938,50