+389 2 3178 025
info@lotuls.com.mk
Производители

Производот е означен со 'дупчалка'

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна

BHR261 Z Акум.пневматска ударна дупчалка 36в без батер и полнац

Држач за заштитен прав, погоден за SDS-PLUS Дупчење, ударно дупчење или скелење 40-кратно подесување на длето Рачка со амортизер за удари LED работно светло со функцијата за заглавување
ден 9.999,00

BHR262TRDE Акум.пневматска ударна дупчалка 36В две глави.

Makita 36v LXT SDS Комбинатен чекан - BHR262TRDE
ден 39.999,00

DDF453SFE3-X Акумулаторска дупчалка-одвртувач18В/3Ах

ден 17.999,00

HR166DWAE1 Акумулаторска електропневматска дупчалка-чекан

ден 19.999,00

DP2010 Електрична дупчалка 370Њ;0-4200рпм;бсг? 0-6,5мм; 1,1кг

ден 4.399,00

DP4700-X Електрична дупчалка-одвртувач

ден 10.999,00