+389 2 3178 025
info@lotuls.com.mk
Производители
Скоро Видени Производи

Ѕ1Р Заштитни обувки велур ниски кафени /43

Шифра: BO151/43

Достапност: На залиха
Производител: Base
Броеви на залиха: 41/42/43/44/45/46/47
SKU: 10786
ден 1.799,00

Постава: Мирис стоп 100% антибктериски.

Горна: Кожа отпорна на вода.

Влошка: Свежи и Флекс.

Пети-капа: Челик.

Ѓон: Освежувачки AIRTECH моно густина.