+389 2 3178 025
Производители
Скоро Видени Производи

Вибрациска брусилка

Шифра: MTX-EM-OS 180

Достапност: Нема на залиха
Производител: Matrix
2 год. ГАРАНЦИЈА
SKU: 15423
€73738,50

2 год. ГАРАНЦИЈА

 

Спецификации на производот

Misc

Потрошувачка, моќност 180 W
Број на вртежи во празен од 0 - 1.200 min-1
Гол. на подложно перниче 187 x 90 mm
Големина на брусна хартија 240 x 90 mm
Тежина EPTA 1.3Kg