+389 2 3178 025
info@lotuls.com.mk
Производители

Производот е означен со 'dupcalka'

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна

DHR202 Z Акум.ударна дупчалка 18В 2Ј Ф13,Ф20,Ф26 3,5кг

ден 10.999,00

DDF453SFE3-X Акумулаторска дупчалка-одвртувач18В/3Ах

ден 17.999,00

DP2010 Електрична дупчалка 370Њ;0-4200рпм;бсг? 0-6,5мм; 1,1кг

ден 4.399,00

DP4700-X Електрична дупчалка-одвртувач

ден 10.999,00