+389 2 3178 025
Производители
Скоро Видени Производи

Ѕ3 Заштитни кожни обувки високи црни /41

Шифра: BO184/41

Достапност: Нема на залиха
Производител: Base
Броеви на залиха: 39/40/41/42/43/44/45/46/47.
SKU: 10804
1.999,00 ден

Постава: Мирис стоп 100% антибактериски.

Горна: Целосно гранулирана.

Влошка: Челик.

Пети капа: Челик.

Ѓон: Анти-замор AIRTECH клин.